Pokladní systém FINTA

Software FINTA primárně představuje vysoce variabilní pokladní řešení pro celou řadu provozů. Jeho vysoká variabilita umožňuje optimální nastavení dle požadavků uživatele. Díky tomu je tak tento software rychle a snadno ovladatelný, přičemž nabízí nepřeberné množství možného reportingu či komunikačních možností s dalším softwarem či hardwarem.

Software FINTA je díky své vysoké variabilitě, jednoduchosti ovládání, rychlosti, propracovaným pokladním funkcím velmi často nasazován v aplikacích restaurací, bistrech, sportovních a zábavních centrech, maloobchodních prodejnách, samoobsluhách. Svou variabilitu rovněž potvrzuje i v oblastech jako je například expedice zboží, maloobchod, hotelový systém rezervací, či vstupenková řešení.

 

Vstupní obrazovka / prodejní plocha   Manager skladů / inventura
Finta   
     

Skladové hospodářství

Propracované skladové hospodářství umožňuje online sledování skladových zásob, vytváření příjemek, výdejek či inventurních soupisů pro maximální přehled a transparentnost nakládání se zásobami.

Reporting

Přehledy a statistiky jsou důležitým prvkem každého dobrého pokladního systému. FINTA obsahuje velké množství přehledových a statistických sestav, které je možné díky implementovanému editoru formulářů upravovat, doplňovat a exportovat do programů MS Excel, MS Word nebo Adobe Acrobat.

Cenové hladiny výrobků
FINTA kasa – pokladní systém umožňuje pro každou prodávanou položku stanovit různé ceny, cenové kategorie nebo ceníky v závislosti na nastavení slevových letákových akcích nebo používání zákaznických a zaměstnaneckých karet. FINTA umožňuje také evidovat a spravovat adresář zákazníků a zaměstnanců, poskytovat jim slevy, zvýhodněné cenové kategorie, body za nákupy apod. Další možností je umožnit jim kreditní nákupy či jiné formy platby. Zákazníka či zaměstnance identifikuje obsluha zadáním jeho zákaznického čísla, sejmutím zákaznické karty s čárovým kódem, načtením kódu z čipové zákaznické karty nebo jeho výběrem z adresáře.

Účtenky a uzávěrky X a Z
FINTA umožňuje provádět uzávěrky X a Z včetně možnosti zadání mincovníku a odvodu tržby. Funkčnost prodeje a uzávěrek je koncipována v souladu s dříve platným zákonem o registračních pokladnách. Ceny, cenové kategorie, ceníky, letákové akce, zákaznické karty FINTA kasa – pokladní systém umožňuje pro každou prodávanou položku stanovit různé ceny, cenové kategorie nebo ceníky v závislosti na nastavení slevových letákových akcích nebo používání zákaznických a zaměstnaneckých karet. FINTA umožňuje také evidovat a spravovat adresář zákazníků a zaměstnanců, poskytovat jim slevy, zvýhodněné cenové kategorie, body za nákupy apod. Další možností je umožnit jim kreditní nákupy či jiné formy platby. Zákazníka či zaměstnance identifikuje obsluha zadáním jeho zákaznického čísla, sejmutím zákaznické karty s čárovým kódem, načtením kódu z čipové zákaznické karty nebo jeho výběrem z adresáře.

 

Další náhledy pokladního systému FINTA

Přehledný výpis receptur   Přehled prodejů za vybrané období
Finta    Finta

 

Náhled uzávěrky s možností tisku na formát A4   Náhled termo účtenky
Finta
                             Finta

 

 

O společnosti

Naše vize do budoucnosti je držet krok s novými technologiemi, nabízet zákazníkům stále lepší a kvalifikovanější služby, plně uspokojovat moderní trendy v oblasti obchodu a služeb.

Klikni pro více informací...

Spojte se s námi:

Rychlý kontakt

HALBERŠTÁT – servis, s.r.o.
Brněnská 306
500 09 Hradec Králové

IČ: 259 63 392
DIČ: CZ25963392
tel./fax: +420 495 220 494
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web: http://www.halberstat.cz